Operator -Tehnician Automate Cafea - cu Experienta
Dolce Caffe&Vending srl
Romania
26 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Angajam Operator Tehnician Automate Cafea - cu Experienta.

Descrierea jobului

Angajam Operator Tehnician Automate Cafea - cu Experienta.

Domiciliu in Bucuresti .

Preluarea zilnica a marfii in gestiune.

Intocmirea fiselor de intrare iesire marfa (gestiunea stocurilor) Alimentarea automatelor de cafea si Curatarea acestora.

Se ofera :

  • pachet salarial atractiv
  • program de lucru flexibil
  • prime de sarbatori
  • masina si telefonul firmei
  • un mediu de lucru stabil, prietenos si placut.
  • 0763507231

    Aplică
    Aplică
    Email-ul meu
    Făcând clic pe "Continuați", sunteți de acord că nevoo colectează și procesează datele personale pe care le-ați furnizat în acest formular pentru a crea un cont nevoo și pentru a vă abona la alertele noastre prin e-mail, în conformitate cu Politica de confidențialitate . Puteți să vă retrageți consimțământul în orice moment, urmând și pașii .
    Continuă
    Formular