Tamplar si montator mobilier
Pro Mobila
Bucuresti, Romania
6 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Angajam tamplari si montatori mobilier la comanda, punct de lucru Andronache sec. 2 cu contract de munca si salariu in functie de experienta.

Titularul postului are rolul de a produce si monta mobilier din PAL melaminat, MDF sau lemn, a ambala si incarca mobila si produse adiacente.

Posturile :

Tamplar - specialist in asamblarea si montajul mobilierului la bancul de lucru.

Montator mobilier - specialist in montajul mobilierului pe teren ( la locatia clientului).

Responsabilitati :

  • Asamblare corpuri de mobilier din PAL si MDF;
  • Montaj mobilier la locatia finala (asamblare corpuri, prindere usi, polite, feronerie);
  • Executa tamplarie mecanica : frezat si gaurit;
  • Citeste si intelege schitele primite de la proiectant.
  • Cerinte

  • persoana energica, dinamica si responsabila;
  • calificat ca tamplar prin forme de invatamant / curs de calificare (se accepta si calificare la locul de munca);
  • spirit de observatie, atentie la detalii;
  • simt estetic,viziune spatiala, inventivitate si creativitate;
  • capacitate de a intelege o schita sau un desen tehnic;
  • disponibilitate la efort;
  • sunt un avantaj - cunostintele de operare circular si masina de aplicat cant;
  • permisul de conducere constituie un avantaj.
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

    Noi iti oferim :

  • stabilitate;
  • o echipa primitoare;
  • conditii de lucru;
  • salariu motivant si program fix - ambele prevazute in contractul de munca;
  • calificare la locul de munca si dezvoltare profesionala.
  • Raportați această lucrare