Mecanic auto
sany.importexport
Turda
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

pentru noi trebuie sa fie o persoana sociabila si serioasa, dornica sa invete si sa colaboreze cu alti colegi.

Nu suntem pretentiosi dar cautam mai mult decat orice seriozitatea.

Descrierea jobului

Ceea ce trebuie sa faci ?

Ceea ce trebuie sa faca un mecanic. Sa repare.

Noi efectuam diferite lucrari pe domeniul auto dar vrem sa ne contactezi daca vrei sa fii in echipa noastra !

Ce beneficii poti avea ?

Pe langa salariu pel care il vom stabili impreuna, beneficiezi de un mediu destul de tanar si fain in care vei lucra. Lucram cu scule profi si pe langa asta, avem o panorama in jurul sediului nostru extraordinara.

Mai multe beneficii le vei descoperi cand ne vom cunoaste !

Raportați această lucrare