Distribuitor exclusiv - oferta de colaborare
Cortex Ltd
Braila, Romania
2 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Oferim oricarei persoane juridice (PFA, II, etc) interesate oportunitatea de a deveni DISTRIBUITOR ZONAL ECLUSIV (Atentie : nu facem angajari).

Suntem IMPORTATOR UNIC in Romania de : VANILINA NATURALA (utilizata in cofetarie-patiserie, prod. biscuiti, etc), a 3 BRANDURI UNICE in lume de CAFEA, ETICHETE COMESTIBILE pentru paine, etc.

Suntem din 1995 PRODUCATOR de AMBALAJE FLEXIBILE (ex. : pungi) utilizate in industria alimentara.

Suntem singura firma din S-E a tarii care prelucreaza (re-bobineaza) folie de aluminiu.

Avem si alte sectoare de activitate.

Cerinte

Intelegerea specificului pietelor si a produselor ce urmeaza a fi comercializate.

Dorinta reala de a munci in interesul propriu sau al familiei.

Dorinta de a evolua.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Training initial si continuu pentru intelegerea produselor ce urmeaza a fi distribuite.

Acordarea de discount-uri personalizate pt. fiecare grupa de produse.

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite