SPA THERAPIST/COSMETICIANA
Stejarii Country Club
Bucuresti
‎în urmă cu 8 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Pentru acest post este o persoana vesela si amabila, cu specializare in cosmetica si tratamente de remodelare corpolala
  • De asemenea, ne dorim o persoana motivata si muncitoare, cu dorinta de evolutie personala si profesionala care este dispusa la o colaborare stabila pe termen lung.
  • Descrierea jobului

  • Efectueaza tratamente profesionale si de epilat cu atentie si responsabilitate ,conform protocoalelor specifice Shiseido Spa;
  • Recomanda si descrie oaspetilor serviciile si tratamentele spa;
  • Asista clientii si recomanda produse pentru ingrijirea corpului si a tenului;
  • Mentine o zona de lucru ingrijita si ordonata, in concordanta cu standardele ridicate ale locatiei;
  • Responsabilitatile jobului se desfasoara in cadrul unui program full time , in ture.
  • Beneficii :

  • Participa la sesiunile de training pentru toate serviciile si produsele Shiseido ;
  • pachet financiar + bonusuri / commission
  • transport asigurat de la Metrou Aurel Vlaicu
  • Experienta / Calificari :

  • Absolvent si calificat al cursurilor de cosmetica si estetica corporala;
  • Experienta minima de doi ani in domeniu;
  • Engleza fluent
  • Raportați această lucrare