Area Sales Manager BV & SB
APTET
Timisoara, Romania
2 zile în urmă
  • Contract
  • Nedeterminat + proba 3 luni direct cu angajatorul

  • Program
  • Luni-Vineri 9-18, cu pauza de masa 1 ora

  • Beneficii
  • Salarizare fixa lunara + comision din vanzari negociere directa cu angajatorul in functie de asteptari

  • Alte beneficii
  • Diurna 50 lei / zi in masura in care exista situatia de a ramane peste noapte in alt judet decat cel de resedinta + costurile de cazare asigurate

  • Cerinte
  • Experienta similara in domeniul vanzarilor tehnice, preferabil in instalatii Studii superioare tehnice relevante Cunostinte de lb.

    engleza Disponibil pentru deplasare Permis de conducere categoria B

  • Instrumente de lucru
  • Masina, telefon si laptop

  • Responsabilitati
  • Gestionarea bazei de date a clientilor actuali, precum si atragerea unor noi clienti Mentinerea unei legaturi stranse cu clientii companiei si vizitarea lor periodica Atingerea unui obiectiv periodic de vanzari.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite