Reprezentant vanzari / Service
SC Agilrom Scientific SRL
Timisoara
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Desfasurare de activitati de ofertare, asistenta tehnica / service, in domeniul

echipamentelor de laborator si life science

Cerinte :

  • Studii superioare in : chimie / fizica / biochime / inginerie;
  • Abilitati de comunicare, profesionalism, capacitate de a se adapta la cerintele
  • postului, organizat, capacitate de lucru in echipa, responsabil, disponibil la deplasari,

  • dorinta de dezvoltare, seriozitate;
  • Permis de conducere categorie B valabil;
  • Cunostinte de utilizare a computerului si software- programe uzuale word, excel,
  • powerpoint, utilizare net, capacitate de invatare / utilizare programe specifice analiza;
  • Cunoasterea limbii engleza la nivel minim B2 atat pentru scris cat si pentru vorbit;
  • Cunostinte de cromatografie / spectrometrie constituie un avantaj
  • Spirit de initiativa si gandire proactiva;
  • Responsabilitati :

  • Crearea de noi oportunitati de vanzare / service pentru companie
  • Monitorizarea relatiei cu clientii existenti
  • Imbunatatirea continua a nivelului de cunostinte in conformitate cu cerintele clientilor
  • Urmarirea cererii pentru pozitionarea produselor si serviciilor companiei in accord cu
  • cerintele pietei;
  • Intocmirea documentelor necesare desfasurarii activitatii
  • Utilizare platforma CRM
  • Beneficii :

  • oportunitate de dezvoltare a carierei in cadrul echipei;
  • instruire si formare profesionala continua
  • pachet competitive de remunerare : masina de serviciu, bonuri de masa, bonus anual;
  • Raportați această lucrare