Inginer retea distributie apa
Style Construct Srl
Bucuresti, Romania
12 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • asigurarea continuitatii functionarii la parametrii a componentelor sistemului de alimentare cu apa (captari, conducte de aductiune, rezervoare de imagazinare, statie de pompare, conducte de transport / distributie), precum si a sistemului de canalizare(conducte de canalizare-
  • canale colectoare, statie de epurare)

  • eliberarea avizelor de principiu bransare / racordare.
  • urmarirea lucrarilor de investitii-reabilitarea retelei de apa si canalizare.
  • Cerinte

  • Studii superioare tehnice finalizate;
  • Cunostinte privind managementul santierelor de alimentare cu apa / canalizare;
  • Cunostinte tehnice privind executia lucrarilor de instalatii - apa / canalizare / sanitare;
  • Cunostinte tehnice privind echipamentele si materialele folosite in domeniu;
  • Cunostinte avansate privind citirea si interpretarea planurilor;
  • Experienta in executie lucrari de instalatii apa / canalizare : minim 5 ani;
  • Abilitati operare calculator MS Office (Word, Excel);
  • Cunostinte ACAD;
  • Abilitatea de a lucra cu oamenii;
  • Persoana ordonata, cu capacitate mare de concentrare si adaptare;
  • Disponibilitare de deplasare;
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Transport;
  • Detalii la telefon 0734441089

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite