Broker Credite Bancare
AVBS Credit
Remote (de acasă)
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Conditii de eligibilitate pentru a deveni Broker de Credite Bancare AVBS Credit :

De indeplinit cumulativ!!!)

  • Achitarea TAXEI DE FRANCIZĂ de 5000 lei!
  • Achitarea garantiei de 600 lei pentru utilizarea adresei de e-mail AVBS Credit si a Soft-ului de lucru intern.
  • Experienta in domeniul financiar-bancar de MINIMUM 2 ANI.
  • Experienta in relatiile cu clientii persoane fizice si / sau persoane juridice.
  • Experienta in vanzari.
  • Experienta in ceea ce priveste intocmirea dosarelor de credit de la A la Z. Instrumentarea tuturor tipurilor de credite constituie un real avantaj in ceea ce priveste perfectarea contractului de franciza.
  • Infiintarea unei societati cu codul CAEN 6619.
  • Infiintarea / inchirierea unui punct de lucru special amenajat pentru desfasurarea activitatii de brokeraj bancar.
  • Acoperirea cheltuielilor pentru desfasurarea activitatii. Exemplu : chiria punctului de lucru, amenajarea corespunzatoare a spatiului (birou, scaun, laptop, imprimanta, telefon, coli, pixuri, etc.
  • plata serviciilor de telecomunicatii si asa mai departe.

  • Motivatie reala pentru castiguri de peste ZECE MII de euro lunar.
  • Ghid interior de bune practici.
  • Entuziasm, incredere si determinare in a deveni Broker de Top AVBS Credit.
  • Placerea de a servi oamenii si de a-i ajuta sa isi indeplineasca nevoile si dorintele de ordin financiar.
  • Timpul estimat pentru infiintarea unei unitati care sa functioneze in sistem de franciza este de aproximativ 3 saptamani lucratoare si in aproximativ 2 luni de la lansare franciza devine productiva.

    Aplica pentru o FRANCIZA AVBS Credit si profita de ocazia de a deveni un Broker de Credite Bancare de TOP al familiei AVBS Credit!!!

    Aplica si te vom contacta in maximum 24 de ore pentru a avansa discutiile privind obtinerea unei francize AVBS Credit!

    Descrierea jobului

    Aplica pentru o franciza AVBS Credit si devino Broker de Credite intr-o companie de intermedieri credite bancare cu peste 13 ani de experienta si succes!

  • Avantajele de a deveni Broker de Credite in familia AVBS Credit : Primesti cheia unui business de succes!
  • Grile de comisioane atractive.
  • Castiguri financiare lunare intre O MIE DE EURO si ZECE MII DE EURO sau chiar mai mult de atat.
  • Acces la zeci de produse bancare de la peste 30 de institutii bancare si non-bancare din Romania cu care AVBS Credit se afla in parteneriat.
  • Flux de lucru facil.
  • Beneficiezi de suport tehnic, logistic si legislativ.
  • Beneficiezi GRATUIT de Asigurarea De Raspundere Civila Pentru Erori si Omisiuni Decurgand din Activitatea de Intermediere Credite.
  • Acces GRATUIT la aplicatii si platforme bancare si non-bancare usor de folosit.
  • Posibilitatea de a participa la training-uri GRATUITE.
  • Posibilitatea de a inchiria la sediul central AVBS Credit din București, in conditii extrem de avantajoase, a unui spatiu / birou pentru desfasurarea activitatii de brokeraj bancar.
  • Acces la campanii puternice de promovare online, offline si TV pe care AVBS Credit le initiaza pentru intreaga retea de francize.
  • Saltul de la statutul de angajat la cel de ANTREPRENOR.
  • Posibilitatea de a-ti stabili singur / a programul de lucru, bucurandu-te astfel de oricat timp liber doresti.
  • Primesti recunoastere profesionala.
  • Posibilitatea de a-ti dezvolta propria retea de francize PERFORMANTE prin intermediul careia sa castigi SI MAI MULTI BANI.
  • Posibilitatea de a deveni Broker de Top al Asociatiei Romane a Brokerilor de Credite.

    Raportați această lucrare