Sofer - Curier (cu automobil propriu)
Enter
Chișinău, RO
57 zile în urmă
source : Târgul de Cariere

Posezi un autovehicul pasager marfar (tip Cady) si esti in cautarea unui loc de munca stabil si sigur? Vreai sa performezi impreuna cu echipa ta?

Atunci, tu ai putea fi cel pe care il cautam.

Cerintele postului :

  • Strudii finisate sau in curs de finisare;
  • Atitudine responsabila fata de munca si client;
  • Punctual, onest si rapid;
  • O buna cunoastere a orasului Chisinau;
  • Permis auto categoria B;
  • Experienta in munca minim 2 ani;
  • Cunosterea limbilor romana si rusa.

    Responsabilităţi :

  • Preluare comenzilor si livrarea marfii catre client;
  • Livrarea în siguranță a coletelor și încărcăturilor de la depozit;
  • Completarea documentelor corespunzatoare cerintelor postului.

    Compania ofera :

  • Salariu motivant;
  • Pachet social deplin;
  • Apartenenta la o echipa tanara si dinamica

    Posibilitati de avansare in cariera

    Mai multe detalii despre noi aflati aici : www.enter.online ; https : / / www.facebook.com / enter.moldova /

    CV-ul persoanelor inreresate de acest post il asteptam aici : hr enter.online

    Telefon de contact : 068800904