Gestionar (maghiara)
DTN Group Commerce SRL
Timisoara, Romania
‎în urmă cu 21 ore
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • Participa la realizarea receptionarii marfurilor si inregistrarii documentelor primare de contabilitate si asigura verificarea acestora;
  • Asigura organizarea rationala a produselor in depozit;
  • Deserveste clientii pe baza documentelor intocmite de colegii de la vanzari si contabilitate : comenzi de vanzare, avize de insotire sau facturi;
  • Participa la inventarul anual si periodic al produselor;
  • Intocmeste necesarul produselor de comandat de la furnizori si transmite comenzile de aprovizionare;
  • Transmite documentele specifice atat in interiorul firmei cat si in exteriorul acesteia.
  • Candidatul ideal :

  • Persoana ambitioasa si atenta la detalii;
  • Studii medii efectuate in domeniul economic; alte studii tehnice constituie un plus;
  • Bune abilitati de comunicare si de calcul;
  • Cunoasterea limbii maghiare la nivel avansat (criteriu eliminatoriu); engleza constituie un avantaj;
  • Carnet de conducere - categoria B;
  • Cazier curat;
  • Seriozitate, spirit de echipa, comunicativitate, flexibilitate;
  • Abilitatea de a lucra sub presiune si respectarea termenelor.
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Salariu atractiv, care se discuta la interviu;
  • Bonuri de masa;
  • Telefon si calculator de serviciu;
  • Masina pentru deplasarile in interes de serviciu;
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa de profesionisti, tanara si dinamica;
  • Descrierea companiei :

    Compania DTN GROUP COMMERCE comercializeaza pe piata romaneasca echipamente frigorifice si de climatizare, fiind parte a DTN GROUP, cu filiale si in Slovacia, Ungaria si Austria.

    In Romania dorim sa ne extindem echipa cu persoane potrivite pentru gestionarea produselor HVAC aflate in portofoliul nostru.

    Raportați această lucrare