Dealer Online
Manpower
Bucuresti
‎în urmă cu 5 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Daca esti la inceput de cariera si iti doresti un job sub lumina reflectoarelor, aplica!

Pozitia este de Dealer Online si clientul nostru iti va pune la dispozitie un training platit care sa-ti asigure rezultate foarte bune pe toata perioada contractuala, importanta fiind dorinta ta de dezvoltare profesionala.

Descrierea jobului

Avem nevoie de pesoane carismatice, orientate catre client, cu bune abilitati de comunicare si dispuse sa lucreze in trei ture de lucru astfel :

  • 06 : 00 14 : 00;
  • 14 : 00 22 : 00;
  • Locatia - Bucuresti

    Pachet salarial foarte bun pentru cineva la inceput de cariera, 800 Euro Net, bonus lunar, spor de noapte, la care se adauga tichete de masa si o asigurare medicala privata.

    Raportați această lucrare