FX Business Developer
Adecco Romania
Romania
8 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Adecco Romania, recruteaza pentru clientul sau, o companie fintech specializată în plăţi transfrontaliere şi credite pentru dezvoltare) cu sediul la Londra, un FX Business Developer roman pentru a completa echipa existenta in Romania.

  • Experienta in vanzari (1-3 ani), de preferat in sectorul financiar
  • Fluent in engleza, vorbitor nativ de romana
  • Experienta comericala (de preferat B2B si in zona de telesales)
  • Entuziast, motivat, abil sa lucreze cu targete si sa le depaseasca
  • Spirit de echipa si determinare
  • Studii superioare finalizate
  • Descrierea jobului

  • Lucrul cu echipa de vanzari pentru a creste baza de date a clientilor, prospectare
  • Gestionarea unui portofoliu de clienti, oferi solutii specifice clientilor si dezvolti impreuna cu ei cele mai bune alternative (inclusiv strategii de risk management)
  • Consultanta continua, analiza a portofoliului existent, lucrezi impreuna cu celelalte departamente pentru a asigura conformitatea procedurilor
  • Vei oferi servicii precum : tranzactii de criptomonede,transfer rapid de bani si alte sisteme de plati, platforme de schimb valutar
  • Vei lucra cu companii mari si mijlocii din Romania ce efectueaza operatiuni internationale
  • Este o pozitie in care se va lucra 80% la birou (Piata Victoriei) si 20% pe teren (in primele 6 luni) iar apoi ca si pondere 70% / 30%.
  • Vor fi luate in considerare doar Cv-urile in limba engleza.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite