Vopsitor in camp electrostatic
Static Color Logistic Srl
Pitesti, Romania
5 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Vopsitor in camp electrostatic.

Cerinte

Sarcini, competente si responsabilitati :

  • pregatirea suprafetelor pentru vopsit;
  • aplicarea tratamentelor speciale pe suprafetele ce urmeaza sa fie vopsite;
  • demontarea partilor care nu se vopsesc si acoperirea partilor nedemontabile;
  • alegerea materialelor si stabilirea metodei de vopsire;
  • verificarea suprafetelor vopsite;
  • efectuarea lucrarilor de retusare a suprafetelor vopsite;
  • utilizarea pistolului electrostatic;
  • respectarea normelor de manipulare a produselor periculoase;
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • tichete masa;
  • ore suplimentare platite;
  • contract de munca;
  • masa calda;
  • prime de sarbatori;
  • Raportați această lucrare