Secretar prelucrare date
Hoba Ecologic Air System Srl
Arad, Romania
‎în urmă cu 2 ore
source : BizooJobs

Descrierea postului

Persoana care o cautam :

  • Lucreaza dupa pasi concreti si termina lucrurile pe care le incepe;
  • Nu se fereste de activitatile care se repeta zilnic;
  • Ii place sa primeasca feedback si sa se consulte cu echipa;
  • Vede usor greselile si ii plac detaliile;
  • Lucreaza bine atat singur, cat si in echipa;
  • Observa lucrurile care pot fi imbunatatite si gaseste repede solutii;
  • Jongleaza bine cu cifre si statistici;
  • Vrea sa devina din ce in ce mai bine pregatita in munca pe care o face si ii place sa invete lucruri noi.

    Are o abordare pozitiva asupra vietii si este increzatoare ca visele pot fi atinse

    Cerinte

  • Implementeaza produsele firmei in mediul online;
  • Participa direct la vanzarea produselor. Raspunde la telefoanele clientilor si ofera informatiile necesare vanzarii. Intocmeste rapoarte saptamanale, lunare pe care le transmite managerului.

    Asigura livrarea produselor catre client.

    Comunica permanent cu colegii de la contabilitate.

    Oferta (bonusuri, beneficii)

    Oferim :

    Mediu de dezvoltare si crestere - Stabilitate si o atmosfera placuta de lucru,

    Salariu adecvat activitatii prestate - Calculator - Telefon - Birou

    Raportați această lucrare