DIRECTOR VANZARI
MEDICA FARMIMPEX SRL
Otopeni
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare (economice)
  • Experienta relevanta de minim 3 ani intr-un mediu competitiv
  • Capacitate de organizare si planificare
  • Persoana dinamica
  • Disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate
  • Pregatit pentru lucrul sub presiune si rezistenta la stres
  • Cunostinte bune de operare in MS Office (Word si Excel)
  • Limba engleza nivel avansat
  • Bune abilitati de comunicare
  • Descrierea jobului

  • Prospectarea pietei
  • Urmarirea trendului pietei
  • Colectare de informatii legate de piata
  • Intocmirea de rapoarte specifice activitatii
  • Negociere cu clientii
  • Mentinerea relatiei cu clientii (vizite, participare la targuri, etc.)
  • Promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale etc.
  • Cresterea constanta a volumului de vanzari si a profitabilitatii;
  • Coordonarea activitatii subordonatilor sai;
  • Cresterea abilitatilor profesionale ale subordonatilor sai.
  • Raportați această lucrare