Reprezentant Vanzari Tehnic
Adecco Romania
Brasov
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Descrierea jobului

Adecco Permanent Placement recruteaza pentru unul din clientii sai, un rol de Reprezentant Vanzari Tehnic

Cerinte :

  • experienta in vanzari de minim 2 ani;
  • experienta in comercializarea produselor tehnice si / sau a celor calitative constituie un avantaj important;
  • abilitati tehnice;
  • cunostinte operare calculator;
  • persoana ambitioasa, cu initiativa si excelente abilitati de comunicare, negociere si time-management;
  • usurinta in stabilirea de contacte noi si dezvoltarea relatiilor interpersonale pe termen lung;
  • flexibilitate, spirit organizatoric si de echipa;
  • capacitate de a lucra independent si eficient;
  • studiile superioare reprezinta un avantaj.
  • Responsabilitati :

  • vanzarea directa (B2B) de produse si servicii Reca;
  • generarea activa de clienti noi si consilierea celor existenti;
  • atingerea targetelor lunare conform planului anual convenit;
  • incasarea soldurilor din piata;
  • utilizarea documentatiei de vanzari si a fisierelor electronice, ca de exemplu, planul de vizitare.
  • Beneficii :

  • posibilitatea construirii unei cariere de succes in cadrul unui concern international;
  • training de specialitate;
  • salariu fix plus o schema motivanta de bonusare;
  • masina de firma ce poate fi folosita si în interes personal
  • Raportați această lucrare