AGENT VANZARI PROFILE PVC/Aluminiu /Tabla zincata/sipca gard
Palmex CM S.R.L.
Iasi
‎în urmă cu 21 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Cunostinte operare PC;
  • Cunostinte operare program WinArhi / Fenestra
  • Foarte bune abilitati dе comunicare si prezentare;
  • Tinuta si limbaj adecvate;
  • Capacitate dе organizare;
  • Corectitudine, seriozitate, receptivitate, spirit dе echipa;
  • Atitudine proactiva, dinamism, flexibilitate;
  • Orientare catre rezultate;
  • Abilitati dе negociere si persuasiune;
  • Perseverenta in prospectare;
  • Disponibilitate in invatare si perfectionare continua
  • Capacitatea dе valorificare a oportunitatilor dе vanzare;
  • Disponibilitate program flexibil in functie dе clienti si activitatea in zona arondata
  • Analiza periodica a concurentei
  • Experienta in domeniul vanzarilor este obligatorie.
  • Permis dе conducere categoria B
  • Descrierea jobului

  • IDENTIFICA SI DEZVOLTA PORTOFOLIUL DE CLIENTI DIN ZONELE CARE II SUNT ALOCATE
  • PROMOVEAZA,OFERTEAZA PE TEREN IN MOD CONSTANT POTENTIALILOR CLIENTI GAMA DE TAMPLARIE PVC
  • VIZITEAZA REGULAT POTENTIALII CLIENTI SI MENTINE RELATIA POST-VANZARE CU TOTI CEI DIN PORTOFOLIU
  • Avantаje :

  • аctivitatеа se desfаsoаrа intr-o еchipа tаnаrа si dinаmica;
  • sаnse dе аvansarе in cаdrul sociеtatii;
  • desfasurаrеa activitatii intr -o companie de renume;
  • salariu atractiv si motivational.
  • Raportați această lucrare