TAMPLAR LEMN/PAL SAU PRELUCRATOR CORIAN, HI-MACS, KERROCK
CHIMTOTAL / VISIOLINE
Bucuresti
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii medii / scoala profesionala cu profil tehnic;
  • Capacitatea de intelegere a desenului tehnic;
  • Experienta relevanta in domeniul fabricatiei mobilierului la comanda minim 3 ani
  • Prezinta avantaj experienta in lucrul cu circularul, oberfreza, slefuitorul orbital, utilaje pentru termoformare ori utilaje debitare si frezare cu scule diamantate.
  • Prezinta avantaj capacitatea realizarii de masuratori si sabloane la fata locului
  • Disponibilitate program prelungit
  • Disponibilitate deplasari in afara localitatii
  • Seriozitate, punctualitate;
  • Atentie la detalii si indemanare;
  • Descrierea jobului

  • Debitare la circularul de formatizat,pe drept si la unghi.
  • Operatiuni de frezare
  • Operatiuni de gaurire.
  • Asamblare si montaj mobilier conform proiect
  • Participa la realizarea produselor cu respectarea fluxului si normelor tehnologice.
  • Participa la preluarea materiilor prime, marfurilor, sculelor, uneltelor si tuturor celorlalte produse aprovizionate care fac necesarul realizarii proiectelor si verificarea acestora impreuna cu echipa d.
  • p.d.v cantitativ si calitativ;
  • Realizeaza montajele impreuna cu echipa;
  • BENEFICII :

  • PACHET SALARIAL ATRACTIV,
  • MEDIU DE LUCRU PLACUT,
  • PREGATIRE PROFESIONALA,
  • PERSPECTIVA DE DEZVOLTARE
  • ORE SUPLIMENTARE PLATITE
  • Raportați această lucrare