MERCHANDISER / LUCRATOR COMERCIAL
Grup Sapte S.R.L.
Romania
36 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal :

  • Persoana serioasa, dornica de munca;
  • Responsabila, activa, organizata, cu bune abilitati de comunicare si relationare;
  • Experienta ca lucrator comercial / merchandiser constituie avantaj;
  • Descrierea jobului :

  • Alimenteaza, aranjeaza, organizeaza rafturile cu produse, le monitorizeaza / pozitioneaza corect si verifica etichetele de pret;
  • Respecta standardul de merchantizare / planograma;
  • Asigura respectarea principiului FIFO;
  • Intocmeste diferite rapoarte conform procedurilor companiei;
  • Informeaza in timp util cu privire la problemele aparute in punctele de vanzare,blocaje, situatii de OOS;
  • Beneficii :

  • Salariu motivant
  • Tichete de masa
  • Loc de munca stabil
  • Posibilitati de avansare
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite