Contabil primar - LaMimi.ro
LaMimi.ro
Ramnicu‑Valcea
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • studii superioare;
  • organizare, atenție la detalii și răbdare;
  • gestionarea eficientă a timpului, atenție distributivă și informare continuă din punct de vedere legislativ;
  • experiența în domeniu și cunoașterea programului de contabilitate Sedona constituie un avantaj.
  • Responsabilități :

  • Evidența contabilă : efectuarea înregistrărilor contabile în conformitate cu legislația în vigoare, înregistrarea la zi a tuturor datelor de contabilitate, evidența stocurilor, verificare extrase de cont, ținerea la zi a evidențelor pe furnizori și clienți, urmărirea efectuării plăților la scadență și înregistrarea încasărilor în programul de gestiune;
  • Evidența echipei : pontaje, concedii, dosare și documente personal;
  • Achiziții : comenzi consumabile necesare.
  • Beneficii : Pachet salarial atractiv, Beneficii non-financiare

  • Salariu fix + bonus motivant în funcție de performanță și vechime în cadrul echipei;
  • Beneficii la achiziția produselor din portofoliul firmei;
  • Posibilitatea de a evolua profesional în cadrul companiei;
  • Sistem informatic performant și logistică modernă;
  • Sprijin permanent din partea echipei;
  • Mediu de lucru plăcut.
  • Așteptăm cu drag CV-ul tău! Pentru orice alte informații suplimentare îți stăm la dispoziție. Te așteptăm în echipă!

    Raportați această lucrare