Inginer Service IT
Tulip Computers
BUCURESTI ,Romania
19 zile în urmă
source : wowjob

Responsabilitati :

  • instalare hardware si software PC, servere
  • depanare echipamente IT, PC, laptopuri, servere, imprimante
  • help-desk utilizatori(hardware, aplicatii, retea, internet, etc)
  • participa in echipa la instalari retele, noduri de date
  • tine evidenta activitatilor executate, comunica cu beneficiarii satiul reparatiilor
  • CERINTE

  • experienta in IT(tehnologii, activitate, etc) de minimum 1 an
  • cunostinte de Microsoft, networking, client-server, printing, etc
  • comunicare usoara cu beneficiarii si colegii din echipa
  • cunostinte medii de limba engleza
  • permis de conducere cat B
  • fara alte angajamente(i.e. actiuni de freelancer, job-uri in interes personal); se accepta doar activitati de dezvoltare profesionala daca nu se suprapun cu cele propuse de companie!
  • Beneficii Oferite :

  • salariu fix negociat
  • bonusuri lunare functie de proiectele aplicate
  • tichete de masa lunare
  • traninguri de specialitate
  • OBSERVATII

    Asteptam cu interes CV-ul dumneavoastra.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite