Relationship Manager Trainee, Bucuresti
LIBRA BANK
BUCURESTI ,Romania
36 zile în urmă
source : wowjob

Responsabilitati

Parcurge un program de invatare intensiv, atat prin asistarea profesionistilor Libra Internet Bank din diverse divizii si sucursale, cat si "learning by doing".

La finalul acestui program candidatii care vor avea dobandite competentele necesare unui Relationship Manager, vor continua activitatea intr-

una din sucursalele Libra Internet Bank, in care vor avea urmatoarele responsabilitati :

  • Raspunde de promovarea si vanzarea produselor bancii, oferind clientilor corporate consiliere financiar-bancara prin servicii bancare de calitate, la timp si conform nevoilor acestora;
  • Mentine si dezvolta portofoliul de clienti corporate si volumul de afaceri, in conformitate cu obiectivele sucursalei si targetul personal stabilit de catre director;
  • Raspunde de atingerea targetului stabilit;
  • Este responsabil pentru profitabilitatea relatiilor cu clientii;
  • Analizeaza si verifica actele necesare acordarii creditului, intocmeste documentatia si sustine dosarul de finantare in comitetul de credite al bancii;
  • Ofera clientilor informatii referitoare la operatiunile bancare derulate.
  • Candidatul ideal

  • Tanar absolvent studii superioare economice;
  • Disponibilitate pentru activitate de teren (vanzari directe);
  • Abilitati comunicare;
  • Atitudine "can do";
  • Capacitate organizatorica.
  • OFERTA

  • O pozitie de Relationship Manager intr-una din sucursalele Libra Internet Bank, la finalul programului;
  • Conturarea unui brand personal - pentru ca oferim posibilitati reale de promovare in functie de performanta ta;
  • Sansa de a te face remarcat - pentru ca la noi initiativa si implicarea sunt valorizate;
  • Recunoasterea rezultatelor - pentru ca performanta ta este recunoscuta si apreciata corespunzator.
  • Programul este remunerat.

    Aplicatiile vor fi tratate confidential.

    Numai candidatii care intrunesc conditiile de selectie vor fi contactati.

    OBSERVATII

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite