Asistent Vanzari Oxette Baneasa Bucuresti & Vivo Constan
OXETTE
Romania
7 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Cerinte :

  • Seriozitate, corectitudine, punctualitate;
  • Abilitati de comunicare si relationare cu clientii cat si cu restul echipei;
  • Abilitati de lucru in echipa;
  • Creativitate, simt estetic, dinamism;
  • Deschidere la nou, spirit de initiativa;
  • Cunostinte minime de operare PC (Word, Excel, Outlook);
  • Minim studii medii - diploma de bacalaureat;
  • Cunoasterea unei limbi straine - de preferat engleza (nivel conversational).
  • Descrierea postului :

  • Pregatirea magazinului pentru activitatea de vanzare;
  • Realizarea activitatii de vanzare;
  • Inventarierea si receptia marfurilor;
  • Cunoasterea portofoliului de produse si servicii;
  • Mentinerea si dezvoltarea unei relatii pozitive cu clientul;
  • Consilierea clientilor si informarea acestora asupra produselor;
  • Incasarea vanzarilor (cash / carte credit);
  • Pastrarea magazinului in perfecta stare de curatenie si mercantizare.
  • SALARIU FIX + BONUS + BONURI DE MASA