Director Adjunct / Áruházvezető-helyettes Miercurea Ciuc
JYSK
Miercurea‑Ciuc
‎în urmă cu 4 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cautam un Director Adjunct in magazin . Vei avea urmatoarele atributii :

  • Sa intampini clientii cu un zambet si sa-i consiliezi
  • Sa oferi solutii competente fiecarui client, prin identificarea nevoilor
  • Sa ai un magazin 100% pregatit pentru vanzari si clienti
  • Sa efectuezi operatiuni corecte si la timp la casa de marcat
  • Sa asiguri un Management al Stocurilor corect
  • Sa fii Responsabil de zi atunci cand Directorul de magazin este absent
  • Áruházvezető-helyettest keresünk. A következő feladataid lesznek :

  • Az ügyfeleket mosollyal fogadni és tanácsokkal segíteni őket a termékválasztásban
  • Feltérképezni a vásárlók igényeit és számukra megfelelő megoldásokkal szolgálni
  • Felkészíteni az áruházad az ügyfelekre és az értékesítésre
  • A pénztárgépek szakszerû és pontos kezelése
  • Biztosítani az árukészlet 100%-os pontosságát
  • Légy napi üzletvezető az igazgató távollétében
  • Te implici si

  • ai experienta in dezvoltarea unei echipe si motivezi colegii
  • iti place sa vinzi si sa oferi servicii excelente clientilor
  • esti motivat sa obtii rezultate excelente in vanzari
  • lucrezi din greu, esti activ si vizibil in cadrul echipei tale
  • ai o atitudine pozitiva si gasesti mereu solutii rapide
  • ai abilitatea de a comunica cu usurinta
  • ai determinare si ambitie sa iti faci o cariera in JYSK
  • Légy részese és...

  • van tapasztalatod csapatépítésben és a munkatársaid motiválásában
  • szeretsz eladni és minőségi szolgáltatást nyújtani ügyfeleidnek
  • ösztönzött vagy kiváló eredményeket elérni az eladásban
  • keményen dolgozol, aktív és látható vagy csapatod számára
  • pozitív hozzáállással gyorsan és megfelelő megoldásokat találsz
  • könnyen kommunikálsz
  • elkötelezett és ambiciózus vagy, hogy karriert építs a JYSK-nél
  • Iti oferim oportunitati. Vei gasi :

  • responsabilitatea de a dezvolta si de a conduce o echipa de vanzari
  • salariu si bonusuri atractive care rasplatesc vanzarile si rezultatele
  • oportunitati de dezvoltare si traininguri de inalta calitate
  • sansa de a concura, de a castiga si de a sarbatori performantele
  • o cultura organizationala excelenta in care deciziile se iau rapid
  • tichete de masa, asigurare medicala, 20% reducere la produsele JYSK
  • Ocupa-te acum de cariera ta!

    Ai nevoie de mai multe informatii? Cunoaste un Director Adjunct Magazin accesand pagina cariere.jysk.ro.

    Lehetőségeket ajánlunk. Nálunk megtalálod :

  • az eladói csapat fejlesztésének és irányításának felelősségét
  • a vonzó fizetést és eredményfüggő jutalékokat
  • a továbbképzési és fejlődési lehetőségeket
  • a lehetôséget a versenyre, győzelemre és a jól megérdemelt ünneplésre
  • a kiváló szervezeti kultúrát, amelyben a döntések gyorsan születnek
  • az ételjegyeket, egészségügyi biztosítást, 20% alkalmazotti árkedvezményt az áruházlánc termékeire
  • Foglalkoz most a karriered építésével!

    Több információra van szükséged?! Ismerj meg egy áruházvezető-helyettest a cariere.jysk.ro weblapon keresztül.

    Raportați această lucrare
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Email-ul meu
    Continuă
    Formular