Office Assistant
TCHIBO BRANDS
Bucuresti
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii universitare finalizate
  • Minim 2 ani experienta intr-un post similar (Office Assistant / Assistant Manager)
  • Limba engleza - nivel avansat
  • MS Office - nivel avansat
  • Persoana foarte organizata, atenta la detalii, constiincioasa
  • Initiativa, proactivitate
  • Abilitati de organizare si prioritizare a activitatilor
  • Foarte bune abilitati de comunicare, verbal si in scris
  • Politete, amabilitate.
  • Descrierea jobului

  • Organizeaza deplasarile echipei de management in tara si in strainatate
  • Ofera suport in organizarea de evenimente pentru angajati
  • Rezerva sali de sedinte si training; asigura protocolul in cadrul intalnirilor
  • Primeste / trimite documente catre / dinspre societate prin servicii de curierat sau posta
  • Mentine bune relatii cu departamentele interne si cu furnizorii de servicii (firma de curatenie, administrator cladire, traducatori, etc.)
  • Asigura necesarul de consumabile in bucatarie si in birou (rechizite)
  • Este responsabil(a) de flota auto
  • Asigura suport in activitatile de GDPR
  • Ofera suport Managerului Resurse Umane la organizarea medicinei muncii
  • Mentine relatia cu furnizorul de SSM si PSI
  • Ofera suport Managerului Resurse Umane la gestionarea contractelor comerciale ale departamentului Resurse Umane / Administrativ
  • Tine evidenta si inregistreaza in SAP facturile din departamentul Resurse Umane / Administrativ
  • Elaboreaza documente si rapoarte solicitate de echipa de management
  • Asigura asistenta telefonica / email clientilor pentru produsele Tchibo
  • Raportați această lucrare