Agent vanzari piese de schimb - Constanta
AgroConcept
Constanta
‎în urmă cu 18 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Ne-ar plăcea să te cunoaștem dacă ai :

  • minim studii medii cu diplomă de Bacalaureat sau studii superioare,
  • abilitati de negociere și comunicare,
  • cunoșținte operare pachet Office,
  • experiență în domeniu pieselor de schimb (auto, camioane, utilaje agricole) poate constitui un avantaj,
  • permis de conducere categoria B.
  • Descrierea jobului

    Atribuții principale :

  • prezintă și promovează direct produsele / serviciile prin realizarea de oferte pentru clienții potențiali și cei existenți,
  • prospectează în permanență piața în vederea identificării de noi clienți și a creșterii cotei de piață a produselor / serviciilor în zona în care acționează,
  • menține permanent legătura cu clienții existenți pentru fidelizarea acestora.
  • Beneficii :

  • posibilitate de dezvoltare profesională,
  • lucru intr-o echipa tânară, energică si focusată pe atingerea obiectivelor,
  • oportunități de training,
  • telefon, laptop, mașină de serviciu,
  • bonuri de masă,
  • comisioane conform politicii companiei,
  • asigurare de sănătate.
  • Raportați această lucrare