Manipulant Marfuri M/F
FM LOGISTIC
Dragomiresti
5 zile în urmă

Categorie

Warehouse & Operaţiuni Co-packing

Fişa postului

FM Logistic angajeaza manipulanti marfuri in depozitul din Dragomiresti.

Transportul este asigurat, din Bucuresti sau din satele invecinate.

  • Program in 2 schimburi - 06 : 00-14 : 00, 14 : 00-22 : 00;
  • Uneori se lucreaza si in weekend, in functie de volumul de munca;
  • Ore suplimentare platite 200%.

    Asigurare medicala privata gratuita

    Salariu motivant + bonuri de masa + bonus de productivitate / performanta.

    Responsabilitati :
  • Incarcare marfa
  • Descarcare marfa
  • Manipulare marfa in depozit
  • Respecta normele de Securitate a Muncii si PSI
  • Profil

  • Studii generale;
  • Flexibilitate în privința lucrului în schimburi, rezistenţă la stres;
  • Capacitate de a face faţă unui ritm alert și unui volum mare de lucru;
  • Responsabilitate, corectitudine în desfășurarea atribuțiilor.
  • Criterii candidat

    Nivel minim de educaţie cerut

    2- Şcoală primară / obligatorie

    Logistică

    Experienţă minimă cerută

    Organizaţie asociată

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite