Proiectare si vanzare bucatarii
Moemax RO SRL
Timisoara
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Responsabilitati

  • consiliati clientii in vederea achizitionarii de mobilier de bucatarie
  • realizati proiecte pentru bucatarii la comanda
  • contribuiti la amenajarea departamentului cu scopul de a atrage clientii
  • acordati o atentie deosebita afisarii optime a preturilor
  • acordati o atentie deosebita stocului existent si produselor
  • sunteti persoana de contact pentru clientii nostri in toate problemele legate de organizare
  • Cerinte

  • sunteti pasionat de articolele frumoase pentru casa
  • aveti experienta in domeniul proiectarii si comercializarii de mobilier
  • cunoasterea programului CARAT sau a unui program similar de proiectare mobilier constituie conditie obligatorie
  • dovediti un nivel ridicat de angajament si motivatie
  • experienta in relatiile cu clientii
  • munca in echipa
  • putere de a gestiona situatiile dificile
  • atitudine prietenoasa si rezistenta la stres
  • atitudine proactiva si afinitate pentru cifre
  • Noi oferim

  • posibilitati de promovare profesionala si dezvoltare a carierei
  • un loc de munca sigur, diversificat si cu responsabilitati
  • mediu de lucru placut intr-o echipa motivata
  • un venit sigur, peste nivelul pietei , format din parte fixa si comision substantial
  • transport in comun decontat
  • tichete de masa
  • zi libera pentru ziua de nastere
  • alte beneficii conform CCM
  • Raportați această lucrare