Tehnician masini si utilaje
DAIRY MAX INTERNATIONAL SRL
Baia Mare
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • studii medii in domeniul tehnic;
  • cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj
  • bune abilităţi de comunicare şi organizare
  • experienţă relevantă ȋntr-o activitate similară (reprezintă un avantaj);
  • abilități de cooperare și lucru în echipă;
  • orientare spre rezolvarea situaţiilor aparute;
  • permis de conducere categoria B, disponibilitate pentru deplasări externe
  • Descrierea jobului

  • realizează activităţi de montaj, intretinere, punere ȋn funcţiune a echipamentelor de muls atat in tara cat si in strainatate;
  • completează rapoartele de remediere / reparare / service pentru lucrarile de intretinere;
  • urmăreşte comportarea ȋn funcţionare a echipamentelor ȋn vederea asigurării bunei funcţionări;
  • asigură instalarea şi punerea ȋn funcţiune a echipamentelor de muls;
  • se lucreaza in echipa de minim 3 persoane;
  • Beneficii :

  • oportunități de dezvoltare profesională, cursuri de perfecționare la producători ȋn străinătate;
  • pachet salarial FOARTE avantajos;
  • mediu de lucru pozitiv și o echipă unită;
  • siguranta si stabilitate pe termen lung;
  • conditii de munca la standarde ridicate ;
  • Raportați această lucrare