Tehnician devize si masuratori in constructii
Conro Inginerie si Consultanta SRL
Drobeta‑Turnu‑Severin
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Cunoasterea pachetului MsOffice Word, Excel;
  • Cunoasterea programului AUTOCAD sau a unui program pentru devize constituie un avantaj;
  • Sa detina bune abilitati de comunicare si sa aiba capacitatea de a gestiona situatiile aparute in relatia cu echipa;
  • Sa fie resposabil, implicat, deschis la proiecte noi;
  • Dorinta de invatare si perfectionare continua.
  • Descrierea jobului

  • Masurarea cantitatilor de lucrari in baza proiectului;
  • Intocmirea listelor de cantitati de lucrari;
  • Incadrarea cantitatilor de lucrari in articole de deviz folosind indicatoarele de norme de deviz;
  • Intocmirea devizelor si a situatiilor de plata utilizand un program de devize;
  • Intocmirea diverselor analize de costuri, grafice de lucrari.
  • Raportați această lucrare