REPREZENTANT COMERCIAL KA
SC BOROMIR IND SRL RM.VALCEA
Focsani
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • studii superioare
  • abilitati de conducere
  • disponibilitate de a calatori
  • aptitudini de coordonare a unei echipe
  • Descrierea jobului

    organizeaza activitatea echipei din subordine,

    urmareste realizarea planului de vanzari,

    supervizeaza si coordoneaza activitatea mercantizorilor,

    actualizeaza permanent informatiile despre piata si concurenta

    Beneficii

  • salariu atractiv + bonus vanzari,
  • masina de servici,
  • laptop
  • Raportați această lucrare