Tehnician Electrician
Procter & Gamble Urlati
Urlati
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

trebuie sa aiba :

  • Studii medii / de specialitate finalizate (profil tehnic tehnician electrician, technician electromecanic, tehnician automatizari);
  • Experienta anterioara in domeniul de productie - cunoasterea proceselor tehnologice si echipamentelor reprezinta un avantaj;
  • Cunostinte tehnice de electronica, electromecanica;
  • Cunostinte de operare a calculatorului nivel intermediar (Pachet Microsoft Office);
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel minim, conversational;
  • Disponibilitate lucru la schimb.
  • Descrierea jobului

    Esti un electrician dornic sa-si imbunatateasca permanent cunostintele si abilitatile profesionale, lucrand alaturi de o echipa dinamica si interesanta?

    Iti doresti sa lucrezi pentru o companie multinationala de renume, avand la dispozitie cele mai noi tehnologii si un mediu care sustine dezvoltarea profesionala?

    Daca raspunsul la aceste intrebari este Da , avem o oportunitate grozava pentru tine.

    In ce consta munca de Electrician la P&G Urlati?

    Lucrand ca electrician in fabrica Procter & Gamble din Urlati vei avea urmatoarele responsabiliati principale :

  • Intretinerea si imbunatatirea procesului de productie;
  • Stabilirea parametrilor pentru echipamentele din productie;
  • Instalarea si punerea in functiune a echipamentelor;
  • Rezolvarea problemelor tehnice la nivel de schimb;
  • Asigurarea respectarii si optimizarii procesului de productie;
  • Urmarirea aplicarii, pe teren, a actiunilor propuse si comunicarea cu persoanele implicate;
  • Intocmirea documentatiei privind procesul tehnologic;
  • Stabilirea si executia mentenantei preventive, predictive si reactive;
  • Validarea si revalidarea interna a proceselor de fabricatie
  • Participarea, impreună cu furnizorul, la reglarile necesare utilajelor si instalatiilor pentru atingerea parametrilor stabiliti.
  • Beneficii oferite :

  • Posibilitatea de a participa la traininguri atat in tara, cat si in afara acesteia in vederea obtinerii calificarilor specifice utilizarii echipamentelor de lucru;
  • Salariu motivant, al 13-lea salariu si prima pentru o vacanta fara griji;
  • Asigurare medicala privata;
  • Decontarea cheltuielilor stomatologice si serviciilor sportive;
  • Asigurare transport gratuit din Ploiesti, Bucuresti, Ceptura si localitatiile invecinate;
  • Tichete de masa.

    Raportați această lucrare