Angajam asistent comercial
PUBLIC EUROCONSULTING SRL
Alba Iulia, Arad
16 zile în urmă
source : Infomunca

Job details - Romania

Job description - Romania

Descriere Clientul nostru este un important producator, specilizat in confectionarea de produse pentru centralele de telefonie si date din Hunedoara.

  • Responsabilitatile postului : - Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
  • Urmareste comenzile de la primirea lor pana la livrarea produselor finite;- Aplica conditiile negociate in cadrul politicii comerciale specifice / client;
  • Dezvolta introducerea produselor;- Ofera spre validare comenzile clientilor directiunii inainte de a le trata;- Urmareste regularizarea comenzilor;
  • Pregateste si transmite rapoartele cerute;- Deplasare ocazionala la saloanele de deplasare din afara tarii. Se ofera : -
  • Salarizare motivanta;- Tichete de masa de 15 Ron / zi lucratoare;- Transport decontat;- Program de lucru : Luni-Vineri, 07 : 30 16 : 30;
  • Cazare asigurata pentru persoanele interesate de relocare. CV-urile se pot trimite la adresa de e-mail : cv(around)publiceuroconsulting.ro.
  • Requirements

  • Cerinte necesare ocuparii postului : - Studii medii / superioare (de preferat tehnice);- Experienta de 3-5 ani pe un post similar;
  • Experienta in vanzari;- Cunostinte de analiza statistici si cifre;- Limba engleza este o necesitate, limba franceza este un avantaj;
  • Bune cunostinte de utilizare a pachetului Microsoft Office (word, excel, outlook);- Disponibilitatea la training in strainatate;
  • Disponibilitatea pentru participarea ocazionala la saloanele de prezentare din afara tarii. Aptitudini necesare ocuparii postului : -
  • Seriozitate;- Credibilitate;- Optimism;- Putere de convingere.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite