REPREZENTANT MEDICAL
Medplaza Health S.R.L
Cluj‑Napoca
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Cerinte :

  • Absolvent dе studii superioare (medicina / farmacie, biologie constituie un avantaj)
  • Experienta anterioara in domeniul farmaceutic / medical dе minimum 2 ani, obligatorie
  • Abilitati excelente de comunicare, negociere, planificare si organizare
  • Cunostinte operare PC : Word, Excel, Power Point;
  • Carnet conducere categoria B si disponibilitate pentru deplasari
  • Descrierea jobului

    Vrei sa faci parte dintr-o echipa dinamica si in plina dezvoltare?

    Iti place sa identifici nevoile persoanelor cu care relationezi si sa propui solutii rapide si benefice?

    Daca esti o persoana diplomata, proactiva, cu atitudine pozitiva, cu bune abilitati de comunicare si orientata catre nevoile clientului te asteptam in echipa Medplaza Health.

    Responsabilitati :

  • Promovarea produselor din portofoliu dar si a imaginii companiei catre spitale / clinici;
  • Identificarea oportunitatilor de crestere prin outbound sales;
  • Initierea, mentinerea si dezvoltarea relatiei cu factorii de decizie din spitale / clinici medicale;
  • Pregatirea și trimiterea ofertelor de produse către spitale / clinici;
  • Urmarirea comenzilor, contractelor comerciale in vederea onorarii la timp a acestora;
  • Monitorizarea atenta a pietei si exploatarea eficienta a oportunitatilor identificate;
  • Intocmirea si transmiterea rapoartelor de activitate conducerii organizatiei la termenele stabilite
  • Ce oferim?

  • O super echipa alaturi de care vei lucra, de la care vei invata si cu siguranta vei evolua;
  • COMISION GENEROS din toate vanzarile pentru clientii atrasi;
  • Masina de serviciu
  • Raportați această lucrare