Sef depozit
Direct-Line Inox Srl
Bucuresti
acum 49 minute
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Experienta pe un post similar minim 5 ani;
  • Studii medii / superioare finalizate;
  • Cunostinte tehnice in domeniul metalurgiei constituie avantaj;
  • Fara antecedente penale;
  • Abilitati in utilizarea calculatorului;
  • Atestatul ISCIR pentru stivuitorist- constituie avantaj;
  • Cunostinte de legislatie gestiune stocuri;
  • Persoana organizata, integra, care pune accent pe etica profesionala.
  • Descrierea jobului

  • Coordoneaza echipa, organizeaza depozitul si raspunde de gestiunea marfii;
  • Coordoneaza fluxul de marfa in depozit (intrari-iesiri);
  • Organizeaza fluxul de marfa in conditii de siguranta;
  • Verifica marfa intrata in depozit din punct de vedere cantitiativ si calitativ;
  • Raspunde de pregatirea corecta a marfurilor pentru livrare, conform documentelor de insotire a marfii.
  • Ce oferim :

  • Salariu motivant;
  • Bonuri de masa;
  • Pregatire de specialitate;
  • Program de lucru L-J 08 : 00 17 : 00, V 08 : 00 16 : 00.
  • Raportați această lucrare