Asistent manager
CONFIDENTIAL
Bucuresti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cerinte obligatorii :

  • sa cunoasca foarte bine limba romana
  • limba engleza- nivel mediu / avansat
  • seriozitate, corectitudine, loialitate
  • cunostinte solide operare PC - Pachet MS Office (Word, EXCEL, PowerPoint, Outlook), tehnoredactare
  • atitudine proactiva, spirit de echipa, capacitate de gestionare eficienta a sarcinilor multiple
  • dorinta permanenta de a invata si a evolua
  • aptitudini de lucru cu documente, atentie sporita la detalii
  • abilitati de planificare si organizare sarcini de lucru
  • Descrierea jobului

    Indeplinirea activităților zilnice de secretariat

  • preluarea apelurilor telefonice
  • asigurarea protocolului
  • preluarea, înregistrarea, distribuirea și arhivarea corespondenței și a mesajelor primite din partea partenerilor, clienților și a celorlalți angajați
  • redactarea corespondenței de afaceri necesară desfășurării activității zilnice
  • asigurarea transmiterii documentelor prin poștă, fax, e-mail
  • actualizarea bazei de date
  • elaborarea și redactarea documentelor și situațiilor cerute de management
  • asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei
  • Raportați această lucrare