Asistent Manager
GERSIM IMPEX SRL
Bucuresti
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Persoana motivata, organizata, implicata, cu foarte bune abilitati de comunicare, cu tact si orientare catre obtinerea de rezultate,

Capacitate de invatare rapida, automotivare,

Abilitati excelente de planificare,

Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp

Nivel mediu microsoft office

Atentie la detalii.

  • seriozitate şi responsabilitate;
  • integritate morală;
  • abilităţi şi experienţă organizatorică;
  • capacitate de planificare şi prioritizare;
  • atenţie distributivă;
  • capacitate de luare a deciziilor

    Descrierea jobului

  • Analiza tendințelor pieței și a concurenței;
  • Realizarea targetului de vanzari stabilit;
  • Elaborarea de proiecte speciale pentru clientii din portofoliu;
  • Consultanta de specialitate pentru agenti si clienti
  • Client service ireprosabil oferit partenerilor din portofoliu.
  • Asistenta pentru echipa de vanzari in rezolvarea taskurilor
  • Beneficii :

  • Sansa de a activa in ce mai dinamica piata de vanzari din Bucuresti;
  • Salariu + beneficii extra
  • Mult suport in familiarizarea cu produsele companiei si ocazii multiple de a contribui cu propriile idei la rezultatele finale;
  • Ocazia de a face parte dintr-o echipa tanara de profesionisti, cu performante notabile;
  • Beneficii financiare si non-financiare motivante, pe masura rezultatelor tale.
  • Raportați această lucrare