Macelari - Abatorul Peris
AGRICOVER
Targoviste
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Pentru Unitatea de Procesare Carne de la Niculești-Periș căutăm Măcelari seriosi și dornici să se alăture echipei noastre.

Calificări și cerințe :

  • Experiență relevantă în industria cărnii;
  • Studii medii / Școală profesională;
  • Experiență la lucrul în echipă ;
  • Persoana dinamică;
  • Rigurozitate, atenție concentrată;
  • Punctualitate și seriozitate.
  • Descrierea jobului

  • Respectă buna desfășurare a activității în flux continuu;
  • În funcție de competența și postul de lucru, execută operațiuni specifice de deșoricare, deslăninare, dezosare, fasonare produs principal, fasonare și selectare a subproduselor rezultate (oase, șorici, slănini);
  • Execută operațiuni de tranșare a sferturilor provenite din semicarcase;
  • Execută operațiuni de eviscerare și toaletare internă a cavității toracice;
  • Realizează operațiunile conform specificațiilor tehnice de produs sau al specificațiilor cerute de către clienții externi;
  • Toate operațiunile se execută strict conform normelor de Igienă și Calitate a Produselor Alimentare;
  • Operatorul este dotat și obligat să poarte Echipamentul de Protecție Individual și specific postului de lucru.
  • Raportați această lucrare