REPREZENTANT VANZARI la FABRICA DE BERE MARTENS GALATI
Martens
Tecuci
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Minim 2 - 3 ani experiență în vânzări în domeniul FMCG;
  • Cunoștințe despre vânzările de tip Traditional Trade în zona alocată;
  • Abilități de prezentare și relaționare;
  • Abilități de vânzare și negociere;
  • Seriozitate, responsabilitate și gândire analitică;
  • Spirit competitiv și dinamic;
  • Atitudine pozitivă și creativă;
  • Cunostinte de limba engleza constituie un avantaj;
  • Cunoștințe operare PC;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Responsabilități :

  • Menținerea relațiilor cu clienții existenți;
  • Dezvoltarea portofoliului de clienți în zona Galați - Brăila;
  • Promovarea produselor Companiei în rândul clienților;
  • Respectarea planului de vânzări și realizarea targetului lunar de vânzări și de încasări ;
  • Încasarea banilor de la clienți și respectarea procedurii de depunere a încasărilor ;
  • Participarea la ședințele de departament și raportarea activității către managerul de vânzări.

    5 motive să intri în echipa Martens :

  • Vei primi un pachet salarial atractiv;
  • Vei primi suportul unei echipe dinamice si profesioniste;
  • Vei primi logistica necesară desfășurării activității în cele mai bune condiții;
  • Te vei dezvolta profesional într-un mediu multicultural;
  • Ai posibilitatea să duci tradiția mai departe și să contribui la dezvoltarea unei fabrici de bere cu o istorie de peste 3 decenii;
  • Raportați această lucrare