OPERATOR MASINI UNELTE AUTOMATE SI SEMIAUTOMATE
Dunapack Rambox Prodimpex SRL
Ghimbav
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Pentru completarea echipei, cautam un OPERATOR MASINI UNELTE AUTOMATE SI SEMIAUTOMATE, cu experienta, care sa isi doreasca sa se dezvolte profesional si sa isi cladeasca o cariera in domeniu.

Transportul angajatilor din Sfantu Gheorghe catre fabrica (dus / intors) este asigurat de catre companie.

Cerinte

Studii : Studii medii

Constituie avantaj :

  • experienta pe un post similar de operator productie, in orice industrie
  • Descrierea jobului

  • Se asigura de buna functionare a utilajelor si de reducere a timpilor de stationare a acestora;
  • Deserveste utilajul la fazele de alimentare cu semifabricate, si de evacuare produse finite;
  • Participa cu conducatorul masinii de prelucrat la efectuarea reglajelor utilajului;
  • Verifica calitatea semifabricatelor in vederea eliminarii introducerii in fabricatie a semifabricatelor necorespunzatoare;
  • Cand se afla in procesul de descarcare, raspunde de paletizarea corecta a produsului finit conform documentatiei produsului.
  • Identifica prin etichetare produsele fabricate;
  • Verifica vizual produsele finite, si anunta imediat seful de utilaj daca sunt neconformitati;
  • Coordoneaza si asigurara aprovizionarea masinii cu materii prime si auxiliare si urmarireste transportului interfazic pentru a asigura un flux continuu al productiei;
  • Alte detalii :

  • se lucreaza in schimburi;
  • posibilitatea de dezvoltare / promovare;
  • Beneficii

  • transport asigurat in Sfantu Gheorghe (dus / intors) de la / spre fabrica
  • contract individual de munca pe perioada nedeterminata
  • tichete de masa
  • abonament medical la o clinica privata
  • prime de sarbatori
  • Raportați această lucrare