MANAGER DE PRODUS - ELECTRONICE
OK CREDO CONS SRL
Bucuresti
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Persoana cu experienta in activitatea de amanet-telefoane si electronice(obligatoriu);
  • Absolvent de studii medii / superioare;
  • Cunostinte de marketing, operare PC;
  • Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
  • Abilitati de negociere, vanzare;
  • Capacitate de organizare si conducere;
  • Disponibilitate pentru deplasare la punctele de lucru ale societatii in tara;
  • Cunoastere aprofundata a pietei second hand / noi de electronice.

    RESPONSABILITATI :

  • Organizeaza, coordoneaza si conduce departamentul de electronice;
  • Asigura suport si training operatorilor din punctele de lucru ale societatii;
  • Studiaza piata de electronice second hand si noi;
  • Verifica si intocmeste studiul de piata pe sectorul sau de activitate;
  • Verifica scriptic si faptic documentele necesare operatiunilor de amanet efectuate;
  • Respecta si aplica normele si procedurile de lucru ale societatii;
  • Respecta si aplica politica de marketing si comunicare cu clientii, implementate de societate.

    BENEFICII :

  • Venituri de 3000 lei net plus comisioane;
  • Masina de serviciu, telefon si laptop;
  • Contract de munca cu semnare din prima zi de angajare;
  • Evaluarea si recunoasterea performantelor cu posibilitati reale de promovare;
  • Raportați această lucrare