Consultant Servicii Medicale
Claim Expert Services S.R.L
Moreni
‎în urmă cu 22 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii medii / superioare finalizate;
  • Experienta anterioara pe un post similar reprezinta un avantaj;
  • Cunostinte medicale (cerinta obligatorie);
  • Bune abilitati de comunicare si usurinta in exprimare;
  • Bune cunostinte de limba engleza;
  • Bune cunostinte de operare calculator (MS Office);
  • Capacitate de invatare si adaptare la situatii imprevizibile;
  • Abilitatea de a deveni un consultant de incredere pentru clienti, demonstrand o atitudine pozitiva, implicare, seriozitate si bune abilitati de ascultare si empatizare cu nevoile acestora.
  • RESPONSABILITATI

  • Informeaza clientii cu privire la serviciile medicale oferite,clinicile partenere din retea si programul acestora;
  • Identifica nevoile pacientilor si solutionarea acestora;
  • Programeaza / reprogrameaza clientii la consultatie;
  • Asigura consultanta telefonica de specialitate in limita competentelor sale la solicitarea clientilor, pentru clarificarea prevederilor mentionate in contractul de asigurare.
  • OFERTA NOASTRA

    Ne dorim sa fim un angajator atractiv si sa oferim un pachet de beneficii extins, precum si diverse oportunitati de dezvoltare.

  • Promovam increderea, bazata pe valorile, traditia si stabilitatea noastra;
  • Oferim un mediu de lucru placut si punem accent pe munca in echipa;
  • Pachetul de remunerare este compatibil cu piata;
  • Asigurare medicala privata;
  • Bonusuri in functie de performanta;
  • Contract pe perioada nedeterminata;
  • Posibilitatea de promovare;
  • Acces nelimitat la mii de carti prin intermediul parteneriatului cu biblioteca virtuala Bookster
  • In procesul de recrutare, Claim Expert Services S.R.L colecteaza date cu caracter personal.
  • Raportați această lucrare