Tamplar vopsitor in tamplarie lemn
Prospalier Srl - Lemnaria Jder
Craiova, Romania
4 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Tamplar vopsitor - departament productie

Firma romaneasca in continua dezvoltare isi mareste echipa!

Angajam tamplar vopsiotor cu experienta - 1 post

Craiova, Dolj - zona Selgros

Domeniu de activitate Lemn masiv

Tip job : Full time

Nivel cariera - Liceu, Scoala postliceala

Domeniile ofertei - Productie lemn

Relatii la telefon 0736362792 / 0736362791

Cerinte

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu NET incepand de la 2000 lei la 3000 lei - in functie de experienta.

Raportați această lucrare