Proiectant Arhitect
Prographic SRL
Bucuresti
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Angajam arhitecti :

  • dinamici, entuziasti, talentati
  • responsabili, seriosi, creativi
  • cu spirit de lucru proactiv si eficient
  • cu competente de lider si capacitate de a delega sarcini
  • Descrierea jobului

  • utilizator avansat a soft-urilor de proiectare de arhitectura asistata AutoCad, Adobe si Microsoft office;
  • are o experienta de minim doi ani pe un post similar;
  • realizeaza documentatie tehnica SF, DTAC, PTh si DDE pentru toate tipurile de imobile (locuinte unifamiliale, ansambluri rezidentiale, cladiri de birouri, spatii comerciale, hale industriale, institutii medicale, etc.);
  • intocmeste memoriile tehnice, caietele de sarcini, listele de cantitati, etc.;
  • sustine proiecte de arhitectura in discutiile cu beneficiarii;
  • urmareste santierul, supraveghereaza desfasurarea lucrarilor de executie;
  • intelege si verifica documentatiilor tehnico-economice aferente proiectelor elaborate :
  • cunoaste si respecta normele de proiectare si legislatia in vigoare (inclusiv cea specifica proiectarii de arhitectura);
  • lucreaza corect si rapid in reprezentarile grafice, redactare si printare / plotare;
  • este o persoana comunicativa, pozitiva si determinata;
  • are capacitatea de a lucra intr-o echipa dinamica.
  • Salariu si avantaje motivante in functie de competenta si munca desfasurata.

    Candidatii sunt rugati sa trimita CV-ul impreuna cu portofoliul la adresa : contact prographic.ro

    Raportați această lucrare