Responsabil Mediu
SC MA 3R COLECT SRL
Slatina
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Experienta in domeniu constituie avantaj;
  • Studii finalizate, specializarea în domeniu reprezentand un avantaj;
  • Calitati : autonomie, responsabilitate, orientare spre performanta si invatare
  • Cerinte :

  • Utilizare pachet MS-Office Word, Excell, Outlook;
  • Intelegerea businessului;
  • Asumarea responsabilitatii;
  • Orientare pe rezultate;
  • Rezolvare de probleme.
  • Calitati individuale

  • Auto-motivare;
  • Orientare spre invatare si performanta;
  • Comportament ce reflecta etica de business;
  • Experienta de lucru necesara minim 3 ani .
  • Descrierea jobului

  • Planificarea, coordonarea si monitorizarea activitatii de protectie a mediului si de gestionare a deseurilor;
  • Intocmirea raportarilor catre APM si ISU;
  • Pregateste documentatiile necesare si asigura obtinerea autorizatiilor, acordurilor, avizelor din domeniul protectiei mediului, necesare pentru desfasurarea activitatii;
  • Urmareste respectarea cerintelor legale in domeniul protectiei mediului;
  • Mentinerea relatiei cu autoritatile statului pe probleme de Mediu.
  • Planificare transporturi
  • Oferta (bonusuri, beneficii).

  • Salariu net / lunar : in acord cu experienta.
  • Bonuri de masa
  • Raportați această lucrare