VANZATOR CONSULTANT IN MAGAZIN RUSESC
Berezka Stores SRL
Bucuresti
‎în urmă cu 8 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Nu este un simplu job de vanzator! Este un job interactiv in cadrul unei echipe proactive, implicata in concursuri care aduc beneficii financiare motivante.

  • Cunoasterea limbii ruse este un avantaj dar nu obligatoriu
  • Cunoasterea bucatariei, produselor si culturii ruse
  • Experienta in relatia cu publicul
  • Lucrul cu casa de marcat
  • Cunostinte in domeniul alimentar
  • Calitati de comunicare foarte bune
  • Lucrul in echipa
  • Descrierea jobului

  • Servirea clientilor in magazin
  • Informarea clientilor asupra produselor
  • Asezarea produselor pe raft, urmarirea datei de expirare a produselor si a etichetelor
  • Mentinerea produselor in magazin conform cerintelor sanitare
  • Raportați această lucrare