Operator date Bolintin Deal
Gebrüder Weiss GmbH
Bucuresti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Profilul dumneavoastră

  • Vă concentrați atenția asupra obiectivelor, dar aveți și o privire de ansamblu
  • Organizarea este una din pasiunile dumneavoastră
  • Reacționați productiv la situații dificile, în mod natural
  • Personal, vă remarcați prin disponibilitatea și capacitatea de luare a deciziilor de care dați dovadă
  • Utilizați capacitatea dumneavoastră de a stabili relații în avantajul clienților noștri
  • Desfășurarea în mod independent a activității profesionale este pentru dumneavoastră la fel de importantă ca lucrul creativ în echipă
  • Succesul obținut în perioade pline de provocări vă stimulează
  • Ați finalizat un program de formare profesională, aveți experiență în domeniul transporturilor și dispuneți de cunoștințe avansate de limba engleză, precum și de capacitatea de a utiliza diferite instrumente IT
  • Studii tehnice (Universitatea Politehnica sau Academia de Studii Economice) : absolvent cursuri de masterat (domeniul transporturilor si / sau logistica)
  • Cunostinte Microsoft Office
  • Cunostinte privind impartirea administrativa a Romaniei
  • Abilitati de comunicare si atitudine suportiva
  • Capacitate de analiza, sinteza si cercetare a informatiilor
  • Initiativa si orientare catre clientii interni
  • Experienta profesionala de minim 3 luni
  • Subtitlu

    Disponibili tate pentru lucrul in ture 06 : 30 15 : 00 si 13 : 30 - 22 : 00

    Atribuțiile dumneavoastră

  • Actualizeaza informatiile in sistemul operational pe baza datelor primite de la clientii interni si externi, astfel incat sa nu fie afectata calitatea serviciilor oferite de angajator si nici procesul de facturare a serviciilor catre clienti si parteneri
  • Inregistreaza in sistemul operational informatiile necesare efectuarii transporturilor interne si externe.
  • Tipareste si sorteaza documentele insotitoare de transport in vederea inmanarii lor catre soferi
  • Realizeaza sarcini primite direct de la superiorii ierarhici, transmite informari si rapoarte catre alte departamente doar cu acordul superiorului ierarhic
  • Utilizeaza in mod corespunzator si responsabil sistemele de lucru Gebrüder Weiss
  • Urmareste respectarea standardelor de calitate specifice companiei si efectueaza monitorizarea permanenta a acestora, folosind procedurile de lucru in vigoare
  • Profilul dumneavoastră

  • Oferta noastră

  • O activitate profesională creativă, inovatoare, cu o mare libertate de acțiune
  • Beneficiați de un mediu de lucru plăcut, care vă permite să vă puneți în aplicare competențele specializate
  • Mediu de lucru dotat cu tehnologie de ultimă generație în cadrul unei companii sigure și independente din punct de vedere financiar
  • Lucru în și cu echipe multiculturale
  • Loc de parcare în incinta firmei, linie directă de autobuz
  • Perfectionare continua la cel mai inalt nivel
  • Noi metode de învățare inovatoare, stimulative
  • Oferte de servicii medicale
  • Raportați această lucrare