Specialisti din domeniul FINANCIAR-CONTABIL
Proimuniti 2013 S.R.L.
Satu‑Mare
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Avem nevoie de specialisti din domeniul financiar-contabil / economist

Candidatul potrivit - are cunostinte de contabilitate si fiscalitate, a terminat facultatea de profil sau este student in anii superiori, este capabil sa gestioneze mai multe sarcini si proiecte simultan si are spirit de echipa.

Experienta anterioara intr-o firma de contabilitate este un mare avantaj.

Oferta noastra include un contract pe perioada nedeterminata, posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut, antrenant, un salariu motivant si posibilitatea de a invata de la buni specialisti.

Dacă sunteti interesat de această oportunitate așteptăm CV-ul dumneavoastra la adresa de e-mail : imperafr yahoo.com

Descrierea jobului

a. Lucrezi contabilitate

b. Inveti in permanenta si afli spete noi cu rezolvari specifice

c. Ajuti contabilul sef sa identifice cele mai bune solutii legale

d. Oferi solutii si implementezi proiecte pe termen lung

Pe langa responsabilitati, te asteapta alaturi de noi un pachet complet de beneficii!

O sa fii in cel mai bun loc pentru evolutia ta personala si profesionala si o sa lucrezi in fiecare zi alaturi de oameni pasionati de meseria lor.

Raportați această lucrare