Software Developer ID: 798815
Telekom Romania
Romania
13 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare profil informatica (Automatica si Calculatoare, Informatica, Cibernetica, Statistica si Informatica Economica);
  • 3-4 ani experienta in domeniu;
  • Cunostinte medii de Oracle SQL, PL / SQL;
  • Cunostinte medii de Java, JavaScript, AJAX, Jquery, XML, HTML, CSS, OOP;
  • Experienta profesionala ca programator in unul din domeniile de mai sus (min 3ani);
  • Persoană organizata si perseverenta;
  • Gandire analitică;
  • Orientare catre client;
  • Lucru in echipa;
  • Proactiv;
  • Limba engleza nivel avansat.
  • Descrierea jobului

  • Dezvolta / intretine aplicatii software;
  • Raspunde de testarea modulelor dezvoltate (unit test) pentru a asigura compatibilitatea noii aplicatii, operarea optima a acesteia si utilizarea ei eficienta si operativa;
  • Elaboreaza solutii pentru a fixa bugurile din mediul de productie sau testare;
  • Se implica in vederea solutionarii problemelor in situatiile critice intervenite in sistem (degradare performanta, buguri crash, functionare in caz de avarie, etc.).
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite